צוות מורים בינלאומי

 

סוומי ברהמננדה מנהל את האשראם של ארגון שיבננדה בבהמס ואיש צוות בכיר בארגון. הוא מתרגל יוגה ותיק, ומלמד את הרצאות הפילוסופיה והמדיטציה בקורסי המורים וקורסי המורים המתקדם. הוא מורה אהוב, מעורר השראה ומלא בידע.

 

סוומי הרידיאננדה היא תלמידה ישירה של סוומי וישנודבננדה ואשת צוות בכירה וותיקה בארגון. במשך יותר מ 30 שנה היא מלמדת בקורסי המורים ליוגה, ומנחה סדנאות שונות. היא מלווה ותומכת באנשים במהלך החוויה הטרנספורמטיבית הזאת.

סוומי שמבהודבננדה מנהל את מרכז שיבננדה ליוגה בתל אביב. מורה מעורר השראה בגישתו המעשית, המתרגל ומלמד יוגה ומדיטציה למעלה מ -20 שנה. מורה בכיר בקורסי הכשרה למורי יוגה ובקורסים המתקדמים למורי יוגה בארץ ובעולם.

קרישנה דרשן הוא תלמידו הישיר של סוומי וישנודבננדה שחיבר אותו לענפים השונים של מדעי הרוח הוודית כמו איורוודה, מוסיקה הודית קלאסית, ואסטרולוגיה וודית. קרישנה הוא מלמד באשרמים והמרכזים השונים של ארגון שיבננדה יותר מ 25 שנים. הוא חלק מצוות המורים של קורסי ההכשרה של מורי היוגה וקורסי ההכשרה למורים מתקדמים המתקיימים ברחבי העולם.

דר ורד אובל-נאמן, דורגה, מומחית ברפואת המשפחה, מתמחה בהומיאופטיה קלאסית . מתרגלת יוגה מזה 28 שנים , מורה בשיטת שיבננדה מזה 20 שנים. מלמדת אנטומיה ופיזיולוגיה בקורסי מורים של שיבננדה בארץ ובעולם.